Привітали почесного ветерана України!

Дата: 22.01.2021 14:33

22 січня 2021 року свій 80-річний ювілей святкує почесний ветеран України – Мустакаєв Олександр Якович, який 25 років свого життя присвятив роботі на Красилівському підприємстві хлібопродуктів.

Олександра Яковича привітали міський голова Ніла Островська та голова Красилівської районної організації ветеранів України Володимир Боднарчук, які вислови вдячність за його сумлінну працю, активну громадську роботу та внесок у розбудову Красилова, побажали міцного здоров’я, наснаги, пошани від людей та турботи від рідних, а також відсвяткувати ще не один ювілей.

Найвищі людські закони записані в кожного в серці. І завжди одним із найголовніших має бути – вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, любові до рідної землі.

Всі ці якості має в своєму серці наш ювіляр. Добропорядний і мудрий, людяний і люблячий, він завжди підставить своє плече допомоги, розрадить і порадить, підтримає. Надійним його тилом є любляча дружина Лідія Олександрівна, з якою разом вже понад 50 років радіють щасливим моментам разом.

Олександра Яковича поважають всі, хто працював поруч із ним та під його керівництвом, і часто пригадують ті часи, коли ювіляр очолював Красилівське підприємство хлібопродуктів.

З глибокою шаною і повагою в день Вашого ювілею від усієї громади шлемо Вам найщиріші слова шани та поваги!