Красилівська громада вшанувала воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2021 15:27

Сьогодні, 15 лютого, Красилівська громада вшанувала учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про події війни в Афганістані та в багатьох інших країнах світу, де відбувалися локальні військові дії та конфлікти. З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, та інших буремних подій. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували десятки тисяч відданих синів і дочок України.

За особистий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління, захист соціальних прав ветеранів війни, сімей загиблих, підтримку волонтерського руху по збору допомоги для збройних сил України грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради були нагороджені:

- ДІДИК Юрій Михайлович – учасник бойових дій в Афганістані;

- ПАСКА Василь Іванович – учасник бойових дій в Афганістані;

- СЕРДЮК Анатолій Омелянович - учасник бойових дій в Єгипті;

- НІКІТЮК Григорій Никифорович - учасник бойових дій в Чехословачині;

- НАГОРНИЙ Анатолій Павлович - учасник бойових дій;

- САВИЦЬКИЙ Володимир Миколайович - учасник бойових дій;

- ТКАЧУК Олександр Володимирович - учасник бойових дій.

На превеликий жаль - Афганська війна забрала життя чотирьох наших земляків: Войцещука Василя Мусійовича, Гонтара Петра Івановича, Олексюка Василя Васильовича, Мельника Сергія Анатолійовича.

У цей день рідні полеглих юнаків, міський голова Ніла Островська, заступники міського голови, ветерани-афганці, та інші учасники бойових дій, громадськість міста вшанували світлу пам'ять та схилили голови перед обелісками присвяченим нашим мужнім землякам. Також відбулося покладання квітів на могили загиблих побратимів на міському кладовищі.

«Зараз ми всі повинні бути свідомими та робити все можливе, щоб знову не стати частиною кривавої імперії. Ми повинні відстоювати вільну незалежну державу. Державу, в якій ніхто не буде відправляти наших синів на чужі війни», - міський голова Ніла Островська.Фото без опису