Лише спільно можна подолати наслідки негоди

Дата: 17.02.2021 16:57

Снігопади і крижаний дощ, ожеледиця, сильний вітер, перепади температур – майже одночасно усі ці явища природи довелось відчути жителям громади весь останній тиждень. Така погода – справжній виклик для комунальників. Аби встигнути справитися із наслідками негоди, комунальники працювали в посиленому режимі, а снігозбиральна техніка Красилівської житлово- експлуатаційної контори була залучена цілодобово.

Автогрейдер розчищав центральні вулиці та дороги із найбільшою інтенсивністю руху, завдяки чому забезпечувалась безперебійна робота міського транспорту. Паралельно розчищалися інші вулиці і провулки.

На складних ділянках, де не справлялись комунальні трактори, залучались екскаватори-навантажувачі приватних підприємств, які більш ефективно розчищали спресований сніг і великі замети.

Погодні умови ускладнилися на минулі вихідні, коли до снігопадів додались хуртовини і цілі села були відрізані від сполучень із центром громади. На допомогу прийшла техніка агроформувань, котрі орендують землі сільськогосподарського призначення. А тому участь у розчищенні доріг загального користування та сільських населених пунктах взяли такі товариства як: «Агропартнер - 1», «Агрокрай», «Житниця Поділля», «Епіцентр Агро», «М’ясник», «Мрія Фармінг», «Полісся», «Енселко - Агро», «Агроінвестзерно», СТОВ «Мічуріна», фермерські господарства «ДОН -2005», «Петришин», «Дари Поділля», «Сорокодуби», «Гарник», ФОП Мкртчян К.Б., ПП Корчинський А.О.

Міська рада, висловлює щиру подяку керівникам і працівникам усіх підприємств за надану допомогу. Окрема подяка підприємцям, жителям міста та сіл, які власними силами підтримували порядок біля своїх будинків та офісів, автолюбителям, які на власних позашляховиках допомагали вибратися іншим із снігових заметів.

Звичайно, боротьба зі сніговими заметами на окремих ділянках доріг триває й надалі, але найближчим часом усі проблемні питання будуть вирішені.

Тільки спільними зусиллями кожного жителя нашої громади ми зможемо подолати всі труднощі!