Спостережна рада розпочала свою роботу

Дата: 06.04.2021 17:06

#медицинагромади

Сьогодні відбулось перше засідання Спостережної ради, утвореної при КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради. На засіданні були присутні головний лікар КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» - Денис Дудко, медичний директор – Юрій Бачинський та завідувач патолого-анатомічного відділу – Сергій Камінський.

На установчому засіданні членами спостережної ради було обрану голову, заступника та секретаря спостережної ради.

З метою збільшення розміру заробітної плати медичних працівників, членами спостережної ради надано пропозиції щодо внесення змін до колективного договору підприємства.

Також на засіданні розглянуто ряд проблемних питань, що стосуються роботи патолого-анатомічного відділу КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради.Фото без опису