«Прикрасимо великоднє дерево»

Дата: 09.04.2021 15:01

В рамках відзначення великого християнського свята Великодня, Красилівська міська рада запрошує всіх бажаючих взяти участь у акції «Прикрасимо великоднє дерево». Кожна писанка, створена Вами, стане оберегом для нашої громади та держави. Писанка символізує початок нового життя, воскресіння Бога і відродження нашої України!

Умови участі в акції:

1. Учасниками акції можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи.

2. Усі писанки мають бути розписані у традиційному або сучасному стилі.

3. Роботи можуть бути виготовлені з натурального яйця, дерев’яних заготовок та іншої сировини.

4. Обов’язковим є наявність стрічки для підвішування.

5. Власники виготовлених писанок зможуть особисто розмістити їх на «Великодньому дереві» в Красилівському міському парку відпочинку та у населених пунктах Красилівської громади у Чистий четвер 29 квітня.

Жителі громади приєднуйтесь! Давайте спільними зусиллями створимо в нашій громаді оберіг миру та єднання. Нехай «Великоднє дерево» принесе радість для кожного з нас і стане ще однією прикрасою нашої громади. Даруймо любов, добро та красу одне одному!Фото без опису