Продовжується підготовка до шостої чергової сесії міської ради

Дата: 13.04.2021 16:54

Для забезпечення підготовки проєктів рішень на розгляд 6-ї сесії Красилівської міської ради, 13 квітня 2021 року проведено засідання трьох постійних депутатських комісій.

Постійною комісією з гуманітарних питань опрацьовано 3 проєкти рішень з питань освіти та соціального захисту населення.

Постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту розглянуто 9 проектів рішень з питань управління комунальною власністю громади.

Постійною комісією з питань прав людини, законності, державної регуляторної політики, депутатської діяльності, етики та регламенту розглянуто 4 проєкти рішень з питань, що відносяться до компетенції цієї комісії.

Всі проєкти рішень були підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд пленарного засідання Красилівської міської ради, яке заплановано на 16 квітня 2021 року.