У Красилівській громаді впорядковується мережа дорожніх знаків

Дата: 07.05.2021 08:44

Питання, що пов’язані із дорожньою інфраструктурою є актуальними завжди, оскільки кожен елемент, що регулює та спрямовує транспорт, безпосередньо впливає на безпеку учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів й пасажирів. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та створення безпечного середовища на вулично-дорожній мережі Красилівської громади проводяться роботи по впорядкуванню і встановленню знаків дорожнього руху.

За рахунок коштів бюджету громади, Красилівською житлово-експлуатаційною конторою було придбано 23 дорожніх знаки на суму 22,8 тис. грн, які покращать безпеку дорожнього руху.

Усі знаки встановлюються відповідно до розробленої схеми організації дорожніх знаків, яка погоджена з патрульною поліцією. Робота по встановленню дорожніх знаків буде продовжуватись.

Будьте уважні, обережні та дотримуйтеся правил дорожнього руху!