Сьогодні у школах громади пролунав «Останній дзвінок»

Дата: 12.06.2021 08:11

Ще один навчальний рік дійшов кінця.

Сьогодні, 11 червня, для школярів та випускників Красилівської громади пролунали “Останні дзвінки” – це завжди урочиста подія, підведення підсумків навчального року, що минає та ще радість для дітей, адже починаються літні канікули.

За традицією, сьогодні відзначали найкращих учнів грамотами та подяками за досягнення у навчанні, співали пісні, проводжали шкільне життя, запускаючи повітряні кульки.

Для когось сьогоднішній шкільний дзвінок став дійсно останнім, а для інших учнів він ознаменував завершення навчального року та подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Уже традиційно за ініціативи міського голови Ніли Островської та депутатів міської ради випускникам 11 класів закладів загальної середньої освіти громади були вручені солодкі подарунки.

Бажаємо всім школярам активно відпочити на канікулах та набратися яскравих незабутніх літніх вражень, зустріти добрих і надійних друзів. А цьогорічним випускникам – правильного вибору своєї життєвої стежини. Нехай цей останній дзвінок стане вдалим стартом у самостійне життя для вас!Фото без опису

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=krasylivrada&set=a.4306294372764278