«МОЄ СЕЛО - НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ»

Дата: 14.06.2021 08:14

Слобідка – Красилівська - дуже давнє село. В цьому році виповнюється 520 років з того моменту, коли вперше, згідно архівних документів Ягелонського університету, що в Кракові, в літописі роду Острозьких згадується: « Неподалік від Красилова, на порослому лісом пагорбі, є райський куточок, що потопає у яблуневому цвіті».

Тож саме сьогодні, 13 червня, жителі села Слобідка-Красилівська в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято з нагоди 520 річниці від першої писемної згадки про село. Сьогоднішнє святкування розпочалося з таких знаменних подій, як Служба Божа у родзинці села – храмі Святого Йосипа, першим причастям діток та освяченням статуї Марії Фатімської.

У цей день усі жителі Слобідки-Крвсилівської мали можливість насолодитись музикою народного аматорського духового оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина».

Із запашним короваєм на свято завітав перший заступник міського голови Дмитро Склонний.

Розпочали концертну програму Жіноча вокальна група «Дібровонька» Слобідко-Красилівського клубу.

Зі щирими словами до жителів села звернувся перший заступник міського голови Дмитро Склонний:

«День народження села – це свято для усіх: для тих, хто народився і виріс тут, хто переїхав сюди та пов’язав свою долю назавжди з прекрасним селом. 520 років – це поважна дата, тому прийміть найщиріші вітання від міського голови Ніли Островської та від усієї Красилівської громади з нагоди такого ювілею! Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб ваше село далі процвітало, розвивалось і було ще більш комфортнішим. А першим кроком до цього нехай буде виконання звернення від молоді села – встановлення спортивного комплексу за приміщенням школи».

З нагоди відзначення першої писемної згадки про село та за активну участь у житті села подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради вручили найактивнішим жителям:

-Директорці ЗОШ I-II ст. села Слобідка –Красилівська Ружицькій Наталії Андріївні;

-Жіночій вокальній групі «Дібровонька» Слобідко-Красилівського клубу;

-Завідувачці фельдшерсько-акушерського пункту с.Слобідка-Красилівска Орошкевич Наталії Валеріївні;

-Директору ТОВ Агропартнер -1 Федченку Володимиру Олексійовичу.

А також було вручено подарунки:

-наймолодшому жителю села, який народився 25 травня 2021 року Назарчику Павловському;

-майбутнім першокласникам: Дмитру Горбатюку, Назару Тимченку, Мирославу Коневезі, Оксані Кравчук та Дмитру Тимченку;

-жителям села, які досягли 90-річчя: Ружицькій Станіславі Казимирівні, Хворостовській Яніні Казимирівні, Кремінському Івану Сафоновичу;

-ветерану праці, який нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора та орденом Слави III ступеня Ясінському Генріху Станіславовичу;

-матерям, які народили та виростили п'ятеро і більше діток: Хворостовській Наталії Дмитрівні, Глабчасті Світлані Василівні, Павловській Тетяні Олександрівні, Альбертович Надії Францівні;

-жінці, якій присвоєне почесне звання «Мати –Героїня» Мідзяновській Людмилі Іванівні;

-учасникам ООС: Петрову Олександру Валерійовичу, Скемському Сергію Олександровичу;

-учасникам бойових дій: Ружицькому Едуарду Деонизовичу, Стаховському Казимиру Йосиповичу, Ясінській Галині Карлівні;

-учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: Максимчуку Івану Івановичу, Гаврилюку Валерію Яковичу, Тимощуку Петру Ростиславовичу.

Приєдналась до вітань староста села Валентина Хельменко, яка подякувала усім, хто доклав зусиль до організації цього дійства.

Настоятель храму Пресвятого серця Ісуса МАТВІЙ СТИБУРЗЬКИЙ та єпископ помісних Камянець-Подільських діецезій Радослав Змітровіч також завітали з вітаннями на свято села.

У святковій програмі приймали участь творчі працівники центру культури і дозвілля "Перлина", танцювальний колектив «Драйв», вокальна група «Дібровонька», а привітати зі святом завітали найближчі сусіди – аматори художньої самодіяльності села Яворівці.

Усі хто долучився до святкування мали змогу помилуватись виставкою місцевих майстрів народної творчості у Слобідко-Красилівському сільському клубі.

Після святкової програми жителі села пригощались смачним короваєм від Красилівської міської громади.

Завершилось свято частуванням від місцевих жителів, дитячою та молодіжною дискотекою.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/krasylivrada/posts/4311593158901066