28 Лютого, 2024 р., 14:32
Красилівська міська рада інформує, що в умовах відсутності централізованого водопостачання жителями громади використовується вода з альтернативних джерел (колодязів, бюветів, каптажів тощо).
27 Лютого, 2024 р., 15:43
27 лютого 2024 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого передбачав 8 питань, серед основного:
24 Лютого, 2024 р., 11:16
Сьогодні, 24 лютого, перша річниця з дня загибелі військовослужбовця, одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ– солдата Андрія ДЕРЕЩУКА. ДЕРЕЩУК Андрій Володимирович народився 17 грудня 1995 року.
24 Лютого, 2024 р., 11:01
«Маємо лютого сильного ворога мета якого нас знищити…і тільки чесна праця, боротьба і наша єдність може цьому протистояти! Робімо все, що в наших силах, а що не зможемо–Бог допоможе!» - Ніла Островська
22 Лютого, 2024 р., 13:42
Сьогодні своє 90-річчя святкує вчитель, громадський та культурний діяч, письменник, Почесний громадянин міста Красилів – Микола Тарасович СОЛТИС.
20 Лютого, 2024 р., 14:32
В Красилівській громаді продовжується добра традиція – вітати поважних довгожителів з днем народження, адже вони – це жива історія нашої громади із життєвою мудрістю та багатим досвідом, своїми секретами довголіття.
20 Лютого, 2024 р., 11:54
Сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знаку  «Героям України» міський голова Ніла Островська разом з священниками релігійних конфесій Красилівської громади та працівниками структурних підрозділів міської ради вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні!