19 Квітня, 2024 р., 11:02
Сьогодні, 19 квітня 2024 року, минає перша річниця з дня загибелі в російсько-українській війні одного з найкращих синів нашої країни старшого солдата, техніка-лінійного наглядача польового вузлу зв'язку – Юрія СІКАЛЮКА.
18 Квітня, 2024 р., 16:42
18.04.2024 року за участю міського голови Ніли Островської відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Красилівської міської ради
18 Квітня, 2024 р., 16:38
Сьогодні за участі міського голови Ніли Островської відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного  розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
16 Квітня, 2024 р., 10:27
16 квітня міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА за участі 19 депутатів міської ради  провела 43-ю позачергову сесію міської ради, на якій розглянуто 28 питань порядку денного. З основного:
15 Квітня, 2024 р., 13:28
Сальмонельоз - це гостре кишкове захворювання, яке викликається бактеріями роду Salmonella. Ці бактерії широко поширені в навколишньому середовищі, і заразитися ними можна різними шляхами.
10 Квітня, 2024 р., 16:35
Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
09 Квітня, 2024 р., 11:54
09 квітня 2024 року під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, члени виконкому розглянули 18 питань порядку денного, а саме:
08 Квітня, 2024 р., 15:46
Спільно з Товариством Червоного Хреста України запущено «Єдину ветеранську лінію» для надання якісних консультацій з нагальних питань ветеранам та ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.