Очищення влади

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 01.04.2020 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

13:09 02.04.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року       № 563, 20.03.2020 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

16:37 20.03.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Крафта Вячеслава Олександровича

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо спеціаліста першої категорії сектору містобудування та архітектури Красилівської міської ради не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України  „Про очищення влади” (довідка від 13.03.2020 року).

18:18 13.03.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Чениш Наталії Сергіївни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо спеціаліста першої категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку Красилівської міської ради  не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України  „Про очищення влади” (довідка від 13.03.2020 року).

17:58 13.03.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року       № 563, 03.03.2020 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

16:08 03.03.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року  № 563, 03.03.2020 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

08:56 03.03.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 03.03.2020 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

08:53 03.03.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року       № 563, 27.02.2020 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

08:05 27.02.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Лося Валерія Володимировича

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 26.02.2020 року).

16:07 26.02.2020

08:50 26.02.2020