Очищення влади

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року       № 563, 01.11.2019 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

08:24 01.11.2019

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Кирилюка Віталія Вікторовича

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо начальника відділу земельних відносин та екології Красилівської міської ради Хмельницької області не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 23.08.2019 року).

11:47 23.08.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 09.08.2019 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

11:34 09.08.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року   № 563, 08.08.2019 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

15:55 08.08.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року       № 563, 05.06.2019 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

16:11 11.07.2019

16:25 05.06.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року  № 563, 05.06.2019 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

16:20 05.06.2019

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Заруденського Віктора Леонідовича

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті   1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо начальника сектору програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи Красилівської міської ради Хмельницької області не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 27.05.2019 року).

11:29 27.05.2019