Очищення влади

31 Січня, 2024 р., 14:44
Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року               № 563, зі змінами,  31.01.2024 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:
31 Січня, 2024 р., 14:43
31 Січня, 2024 р., 14:39
31 Січня, 2024 р., 14:37
31 Січня, 2024 р., 14:34
31 Січня, 2024 р., 14:31
20 Травня, 2022 р., 08:06
Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 20.05.2022 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо МАМЧУРА Олександра Леонідовича, спеціаліста першої категорії  відділу праці, зайнятості населення та внутрішнього аудиту міської ради.
16 Грудня, 2021 р., 08:02
Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року               № 563, 16.12.2021 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо БІЛИК Тетяни Анатоліївни, спеціаліста першої категорії  відділу соціального захисту населення міської ради.
03 Листопада, 2021 р., 13:09
Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року               № 563, 03.11.2021 року в Красилівській міській раді Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо ФУРМАНА Павла Володимировича, головного спеціаліста сектору програмного забезпечення відділу організаційної та інформаційної роботи міської ради.