Оголошення

Повна назва документа державного планування: «Генеральний план та план зонування міста Красилів Красилівського району Хмельницької області (в тому числі історико-архітектурний опорний план міста)».

16:35 09.09.2020

15:05 05.08.2020

У Красилівській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсів на право оренди нежитлових приміщень

Красилівська міська рада Хмельницької області повідомляє, що 02 липня 2020 року, о 10 год. 00 хв., за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 116, відбулося засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна комунальної власності Красилівської об’єднаної територіальної громади, щодо визначення переможців конкурсів на право оренди:

13:18 20.07.2020