Через авіакатастрофу в Ірані свято «Коляда 2020» переноситься на 11 січня

Сьогодні вранці, 8 січня, в Ірані сталася авіакатастрофа українського літака, який виконував регулярний рейс за маршрутом Тегеран-Київ. Лайнер зазнав аварії невдовзі після вильоту з аеропорту в Тегерані. Внаслідок катастрофи загинуло 176 людей – всі, хто були на борту.

13:45 08.01.2020

Оголошується повторний конкурс на заміщення вакантної посади СПЕЦІАЛІСТА ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ СЕКТОРУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Красилівської міської ради.

Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади спеціаліста першої категорії сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Красилівської міської ради:

10:30 20.12.2019

Шановні жителі Красилівської громади!

Запрошуємо Вас на "Публічну консультацію з приводу вдосконаленням механізму залучення місцевих жителів до вирішення найбільш актуальних питань життя Красилівської міської об’єднаної територіальної громади через Бюджет участі".

20:50 13.12.2019

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса – провулок  2-й  Кам’янецький, 19/1, м. Хмельницький, 29013 тел./факс (0382) 65-11-75.

11:00 27.11.2019