Оголошення

Інформація про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, який відбувся 19 березня 2020 року в м. Красилові

1. Найменування суб’єкта оціночної діяльності : Фізична особа підприємець Аврамчук Ігор Віталійович ( м. Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 32, кв. 171).

11:40 19.03.2020

Інформація Красилівської міської ради Хмельницької області про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із розроблення детального плану території

Мета проведення робіт: розроблення детального плану території за межами населених пунктів Красилівської міської ради на території Чепелівського старостинського округу Красилівського району Хмельницької області для влаштування кладовища.

10:20 21.02.2020

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ Красилівської міської ради.

Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу культури Красилівської міської ради: - громадянство України; - вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста в напрямку музичного мистецтва; - вільне володіння державною мовою; - вміння працювати на персональному комп’ютері; - стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2 років. До конкурсної комісії необхідно подати такі документи: заяву про участь у Конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у зазначеному Конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (в електронному вигляді шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції). Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: пл. Незалежності, 2, м. Красилів, 31000, відділ культури Красилівської міської ради Хмельницької області. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 4-22-71.

17:28 07.02.2020