15 Червня, 2021 р., 16:00
графік особистого прийому громадян в хмельницькій районній державній адміністрації
02 Червня, 2021 р., 15:53
1. Дата, час і місце проведення Конкурсу: 17 червня 2021 р., о 10.00 год. 00 хв., м. Красилів, пл. Незалежності,2, каб. 216 (адмінбудинок).
21 Квітня, 2021 р., 11:09
05 Квітня, 2021 р., 15:31
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства  «Красилівське бюро технічної інвентаризації» Красилівської міської ради Хмельницької області.