РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ

13 Березня, 2020 р., 13:55
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради «Про коригування тарифів на ритуальні послуги, що надаються Красилівською житлово-експлуатаційною конторою» розроблений і виконаний відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-ІV та з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою КМУ від 11.03.2004 року № 308. Аналіз визначає правові, організаційні основи реалізації проекту рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради «Про коригування тарифів на ритуальні послуги, що надаються Красилівською житлово-експлуатаційною конторою».
17 Грудня, 2019 р., 16:50
   Цей аналіз регуляторного впливу (далі - Аналіз), розроблений на виконання та з дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-ІV, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308 та визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення виконавчого комітету Красилівської міської  ради «Про затвердження  норм водопостачання  та водовідведення для фізичних та юридичних осіб, які надаються Красилівським ПВКГ, на 2020-2022 роки”.