СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

16 Серпня, 2023 р., 15:19
 1.   НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ  УЧАСНИКАМ РОСІЙСЬКО- УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ, ВЕТЕРАНАМ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ:
08 Серпня, 2023 р., 16:31
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
02 Серпня, 2023 р., 14:27
       Жителі Красилівської міської територіальної громади, які виховують дітей віком від 7 до 18 років, що відносяться до пільгових категорій, мають можливість скористатися послугою з оздоровлення та відпочинку  дітей за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.
31 Липня, 2023 р., 13:25
ПОСЛУГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ ТА МЕДИЦИНИ
31 Липня, 2023 р., 11:42
Інформація для осіб, які постраждали від торгівлі людьми за посиланням
30 Липня, 2023 р., 13:20
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 №
25 Липня, 2023 р., 14:42
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2023 № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», з метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб
12 Липня, 2023 р., 14:07
Відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.2019 № 856, головним органом у системі центральних органів виконавчої влади створено Єдиний державний веб-портал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» (далі – Вебпортал цифрової освіти; Дія.Освіта). Зміст інформації, що розміщуються на ньому, а також інші питання функціонування Веб-порталу цифрової освіти визначено Положенням про Єдиний державний веб-портал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 184, відповідно до пунктів 2, 3 якого Веб-портал цифрової освіти має офіційну адресу в Інтернеті – osvita.diia.gov.ua та користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами (далі - освітні матеріали), що розміщені на Веб-порталі цифрової освіти, є безоплатним. Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.
12 Липня, 2023 р., 14:06
Компенсація за пошкоджене або знищене майно внаслідок бойових дій