16 Липня, 2021 р., 14:27
               10-11 липня в місті Дніпро, на базі стадіону «Олімпійські резерви», під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики України та громадської спілки «Асоціація ветеранів спорту України» пройшли фінальні змагання ІХ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Макаровича Баки з легкої атлетики.
15 Липня, 2021 р., 15:22
АТ ”Хмельницькгаз” повідомляє, що з 19 липня 2021 року в з’вязку з проведенням Красилівським відділенням АТ ”Хмельницькгаз” ремонтних-профілактичних робіт на розподільчому газопроводі в с. Новодубище, с.Дубище та Волиця -1, буде призупинено газопостачання терміном до 25 липня 2021р.В разі продовження терміну ремонтних робіт нами буде додатково попередженно мешканців населених пунктів,шляхом розвішування оголошень.
14 Липня, 2021 р., 17:07
14 липня 2021 року міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.
13 Липня, 2021 р., 14:28
13 липня 2021 року міський голова Ніла Островська провела засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у 2021 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.