19 Серпня, 2021 р., 16:59
19 серпня 2021 року під час чергового засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, члени виконкому прийняли 22 рішення з різних сфер життєдіяльності громади.
19 Серпня, 2021 р., 15:50
Запрошуємо красилівчан і гостей міста разом відзначити найвеличніші державні свята - День Державного Прапора України та 30-у річницю незалежності України
12 Серпня, 2021 р., 15:35
Сьогодні, на сесії міської ради, за ініціативи міського голови та депутатів міської ради, з метою забезпечення належного технічного стану доріг, безперебійного та безпечного руху по них транспортних засобів, прийнято рішення звернутися до Хмельницької обласної державної адміністрації та до Державного підприємства «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» щодо сприяння у вирішенні питання фінансування та проведення робіт з капітального ремонту доріг загального користування місцевого значення громади, а саме: Красилів - Баглайки (від державної дороги Житомир-Чернівці до с. Западинці), Вербівка - Чернелівка (між селами Моньки – Мончинці), Дубище-Марківці (між селами Чепелівка-Воскодавинці), Чернелівка - Сорокодуби.