06 Вересня, 2021 р., 17:29
З метою формування в учнів любові та поваги до рідного краю, сьогодні, 06 вересня 2021 року, в стінах Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» відбувся бінарний урок з історії та предмету Захисту України для учнів 10 – х класів на тему: «Видатні особистості Красилівщини: від минулого до сьогодення» на якому одним з модераторів була міський голова – Ніла Островська.
02 Вересня, 2021 р., 16:45
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України, за неодноразові перемоги спортсменів та тренерів в футбольних турнірах різних рівнів та участі в розіграші Кубка Хмельницької області з футболу, сьогодні, 02 вересня 2021 року, виконавчим комітетом було прийнято рішення заохотити членів футбольного клубу «Случ – Красилів» за жагу до перемог, завзяті тренування та командний дух премією у розмірі дві тисячі гривень кожному.
02 Вересня, 2021 р., 16:20
02 вересня 2021 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради, в ході якого члени виконкому розглянули 18 проєктів рішень та підтримали їх.
02 Вересня, 2021 р., 16:19