07 Січня, 2023 р., 11:53
За юліанським календарем частина українців святкують Різдво Христове 07 січня.
06 Січня, 2023 р., 13:48
5 січня відбулось чергове обстеження торгівельних об’єктів робочою групою для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Красилівської об’єднаної територіальної громади.
04 Січня, 2023 р., 15:22
В нашій громаді зберігається добра традиція – вітати довгожителів з ювілейними датами, адже головна цінність громади – це наші люди, особливо люди, які досягли поважного віку.
03 Січня, 2023 р., 14:01
ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
03 Січня, 2023 р., 12:38
Сьогодні, 03 січня 2023 року, «живим коридором-пам'яті» міський голова Ніла Островська разом із працівниками міської ради, освітянами, працівниками культури підприємств, установ, організацій і жителями Красилівської громади провели в останню путь Героя-захисника, стрільця-санітара, жителя села Малі Юначки Антонінської громади – Віталія ФЕЩУКА, який загинув 28 грудня 2022 року в внаслідок артилерійського обстрілу під час боїв за Україну з російським агресором в Донецькій області.   Віталію навіки залишиться 24 ...
30 Грудня, 2022 р., 14:15
30 грудня 2022 року міським головою Нілою Островської проведено останню у 2022 році 30-ту чергову сесію Красилівської міської ради за участі 19 депутатів, опрацьовано та підтримано 21 питання порядку денного.
28 Грудня, 2022 р., 19:09
Постійні депутатські комісії міської ради спільно із міським головою Нілою Островською (Ніла Островська) протягом 26-28 грудня провели свої робочі засідання та опрацювали проєкти рішень, що будуть розглянуті на 30-ій черговій сесії міської ради 30 грудня 2022 року: