31 Березня, 2023 р., 14:40
Протягом 29-31 березня на базі дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2008 років народження та молодших, присвячений пам’яті першого директора школи Петра Михайловича Місюри.
28 Березня, 2023 р., 10:51
Красилівська громада продовжує добру традицію – вітати  довгожителів з ювілейними датами.
23 Березня, 2023 р., 16:40
Сьогодні Красилівська громада прощалась з Героєм— нашим земляком, мужнім воїном, 36-річним стрільцем-снайпером, який віддав життя за Україну— Миколою КІЗЮНОМ.
21 Березня, 2023 р., 13:05
Сьогодні, 21 березня, ми вшановуємо пам'ять Федора ЛЮЗАКА, який загинув рік тому в результаті захисту нашої країни.
21 Березня, 2023 р., 11:35
Сьогодні, 21 березня 2023 року, «живим коридором-пам'яті» міський голова Ніла Островська разом із працівниками міської ради, освітянами, працівниками культури, підприємств, установ, організацій і жителями Красилівської громади провели в останню путь Героя-захисника, механіка водія, жителя селища Антоніни– Олександра КОЗЛОВСЬКОГО, який загинув 14 березня під час ведення бойових дій в Бахмутському районі Донецької області , внаслідок скидання осколкового боєприпасу з ворожого безпілотника, отримавши поранення несумісні з життям.   Олександру навіки залишиться 33 ...
21 Березня, 2023 р., 11:31
21 березня 2023 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у ході якого прийнято 29 рішень з питань життєдіяльності громади та окремих її жителів, якими:
17 Березня, 2023 р., 14:53
Щороку в третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.