07 Грудня, 2022 р., 15:24
«Дуже приємно в цей день разом нам усвідомити всю важливість наших зусиль і те, яку роль ми виконуємо в громаді і в державі.  Зараз кожного з нас тримає любов до України. Тримає те, що ми повинні тут бути надійною опорою для наших воїнів. За зекономлені кошти із заробітних плат наших працівників, ми купуємо військове спорядження, квадрокоптери, тепловізори, генератори, - все, що потрібно для фронту і я пишаюся цим! Сьогодні я хочу всім вам подякувати за те, що ми тримаємо міцний тил! Ми будемо робити це стільки, скільки потрібно! Я вас вітаю і бажаю сил вистояти та рухатись далі до перемоги!  🇺🇦Слава усім вам! 🇺🇦Слава Україні! 🇺🇦Героям слава🇺🇦!» - привітала усіх присутніх Ніла Островська.
06 Грудня, 2022 р., 14:15
06 грудня 2022 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого налічував 14 питань, що стосувались:
05 Грудня, 2022 р., 14:06
Українські волонтери – це захисники в тилу, які кожен день роблять Україну сильнішою. З часу повномасштабного вторгнення  орків на нашу землю волонтером став чи не кожен другий українець-від малого до поважного.
05 Грудня, 2022 р., 13:36
  ДПС видала пояснення щодо проблеми відключення електроенергії та відсутності Інтернет зв'язку у суб'єктів господарювання, які використовують РРО та ПРРО.
26 Листопада, 2022 р., 17:19
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
25 Листопада, 2022 р., 15:54
Сьогодні міський голова Ніла Островська та 19 депутатів обговорили та ухвалили 28 рішень порядку денного 27–ї сесії міської ради.
22 Листопада, 2022 р., 14:54
22 листопада 2022 року під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, члени виконкому розглянули 15 питань порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.
19 Листопада, 2022 р., 14:46
Сьогодні, 19 листопада 2022 року, Красилівська громада провела в останню путь Івана ГАВРИЛЮКА, солдата 1 гранатометного відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки, який загинув 12 листопада 2022 року під час бою поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області, захищаючи українську землю.