18 Жовтня, 2022 р., 15:56
18 жовтня 2022 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ проведено позачергове засідання виконавчого комітету міської ради та прийнято 9 рішень щодо:
17 Жовтня, 2022 р., 15:12
             За тиждень з 3 до 9 жовтня в Україні зафіксовано на 15 % менше нових хворих на COVID-19. У Хмельницькій області кількість нових випадків зменшилась на чверть, у порівнянні з попереднім тижнем. Відтак, за тиждень з 3 до 9 жовтня на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 1990 осіб, що на 628 менше, ніж тижнем раніше. Захворіли 218 дітей (на 70 менше). До закладів охорони здоров`я Хмельницької області із COVID-19 минулого тижня госпіталізували на півсотні менше громадян, ніж тижнем раніше – 227 проти 278. Одужали 2409 осіб.
13 Жовтня, 2022 р., 15:01
Державна податкова служба України розробила нові версії програмного забезпечення ПРРО для iOS та Web, а також оновила версії для Windows та Android. Від сьогодні всі охочі можуть безкоштовно завантажити відповідне програмне забезпечення на вебпорталі ДПС.
13 Жовтня, 2022 р., 15:00
Щодо терміну подання платниками податків заяв та документів з метою підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків податкового обов’язку
13 Жовтня, 2022 р., 10:52
90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави.
11 Жовтня, 2022 р., 13:50
Згідно з Указом Президента нашому земляку, майору окремого загону спеціального призначення "Омега" Вадиму ЗЕЛЕНЮКУ за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».
11 Жовтня, 2022 р., 13:28
Сьогодні, 11 жовтня 2022 року, під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ члени виконкому розглянули 16 питань порядку денного та прийняли рішення про:
07 Жовтня, 2022 р., 18:29
«Сьогодні,завдяки нашій єдності, ми прийняли важливе рішення, яке дає можливість придбати шкільний автобус на умовах співфінансування із нашого бюджету та коштів державного бюджету,  щоб забезпечити підвезення школярів до навчальних закладів громади. Я дякую кожному депутату, хто незважаючи на свою зайнятість, знайшов можливість аби оперативно прийти та прийняти надзвичайно необхідне рішення",- зазначила Ніла ОСТРОВСЬКА