11 Листопада, 2021 р., 17:08
З метою здійснення захисту прав та інтересів дітей, 11 листопада 2021 року, під головуванням голови міської ради, голови комісії з питань захисту прав дитини, Ніли ОСТРОВСЬКОЇ,відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Красилівській міській раді.
10 Листопада, 2021 р., 14:03
Повідомляємо, що відповідно до рішення Красилівської міської ради від 05.11.2021 № 7 надано дозвіл на приватизацію будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, який належить до комунальної власності Красилівської міської територіальної громади, загальною площею 42,2 кв. м., що розташований за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Митинці, вулиця Польова, 9 та перебуває на балансі міської ради, шляхом продажу на електронному аукціоні без умов.
10 Листопада, 2021 р., 13:29
Сьогодні, 10 листопада 2021 року, в громадській приймальні адмінбудинку, міським головою Нілою Островською проведено особистий прийом громадян.
09 Листопада, 2021 р., 15:28
Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови, у різних куточках держави та поза її межами писали щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Автором та диктором цьогорічного тексту диктанту "Слідом за пам’яттю" став український письменник Юрій Андрухович.
09 Листопада, 2021 р., 12:06
Щорічно, 9 листопада, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Символічно, що ця дата припадає спільно з відзначенням  Дня української писемності і мови, адже  культура та мова – це те, що будує основу кожної держави.
08 Листопада, 2021 р., 09:41
Сьогодні свій 90-річний ювілей святкує жителька села Баглайки – Ящук Ольга Костянтинівна.
08 Листопада, 2021 р., 09:39
Відповідно до рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 04.11.2021 № 427 встановлено товариству з обмеженою відповідальністю «ІТБ ГРУП» тарифи на теплову енергію, що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії та постачання для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів на території Красилівської міської територіальної громади, в розмірі 3084,00 грн. за 1 Гкал ( без ПДВ ).
05 Листопада, 2021 р., 15:14
«Рік тому пройшли вибори до Красилівської міської ради. Вибори  пройшли демократично, з дотриманням усіх норм законодавства, і сьогодні в нас є приємна місія від Центральної  виборчої комісії України, Постановою якої, визначено нагородити Почесною грамотою Центральної виборчої комісії Шмигельську Людмилу Олександрівну – голову Красилівської міської територіальної виборчої комісії», - повідомила Ніла Островська.
05 Листопада, 2021 р., 13:36
Розглянуто та ухвалено 26 проєктів рішень із різнопланових питань. Серед основного: