04 Листопада, 2021 р., 10:31
Чітка і безперебійна робота залізничного комплексу створюється працею багатьох людей.
03 Листопада, 2021 р., 16:30
03 листопада 2021 року міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.
03 Листопада, 2021 р., 16:28
Для забезпечення підготовки проєктів рішень на розгляд 13-ї чергової сесії Красилівської міської ради, 3 листопада 2021 року проведено засідання постійної депутатської комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, якою розглянуто чотири проекти рішень та  комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, якою розглянуто п’ять проєктів рішень, у тому числі: проєкт рішення щодо  Прогнозу бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2022–2024 роки та коригування бюджету громади у поточному році.
02 Листопада, 2021 р., 10:03
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що Верховна Рада ухвалила, а Президент підписав Закон від 04.10.2019 N 190- IX, яким передбачено внесення змін до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) з метою запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
02 Листопада, 2021 р., 09:59
Законом України № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» визначено суб’єктів, які можуть скористатися добровільним декларуванням доходів.
01 Листопада, 2021 р., 16:31
З метою підготовки проєктів рішень на розгляд тринадцятої чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 05 листопада 2021 року, сьогодні, 01 листопада 2021 року, проведено засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, якою опрацьовано 110 звернень фізичних і юридичних осіб із земельних питань й питань містобудування та сформовано з них 12 проєктів рішень.
01 Листопада, 2021 р., 09:39
01 жовтня 90-літній ювілей завітав до мешканця міста Красилова, ветерана праці – Мацюка Степана Макаровича. 02 жовтня виповнилось 90 років жителю села Хотьківці –Мандибурі Степану Олександровичу. 10 жовтня свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Вереміївка –  Скиба Ніна Іллічна. 14 жовтня виповнилось 90 років  Сторожук Лукерія Арсентіївна, яка мешкає в селі Дружне 20 жовтня свій поважний 90-річний ювілей зустріла ветеран праці, жителька села Яворівці – Ковальчук Ганна Василівна.   Оглядаючись на прожиті роки, ювілярам є що згадати, є чим гордитися. Вони виховала достойних дітей, мають люблячих внуків та навіть правнуків.
30 Жовтня, 2021 р., 17:46
Сьогодні, 30 жовтня ФК «Случ» Красилів зіграв останню гру у цьогорічному чемпіонаті Хмельницької області з футболу. Суперником нашої команди був ФК «Агробізнес» з Нової Ушиці.  Команди показали цікаву та результативну гру, при цьому красилівчани виявились сильнішими — 2:1 на нашу користь. Таким чином, ФК «Случ» набирає 10 балів у фінальній групі та посідає почесне 3-є місце.
28 Жовтня, 2021 р., 11:52
77 років віддаляє нас від того незабутнього дня, коли нацистські загарбники були вигнані з української землі. Багато героїв-захисників віддали свої життя за звільнення рідної землі. Ми пам’ятаємо, що 7209 красилівчан забрала у свої тенета смертоносна війна.